Вівторок, 28 Травня

Командувачем ОК “Захід” призначений бригадний генерал Шведюк

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Командувачем військ оперативного командування “Захід” призначено бригадного генерала Володимира Шведюка. Відповідне повідомлення він опублікував на сторінці ОК “Захід” у Facebook.

“Шановні офіцери, сержанти, солдати! Відсьогодні, маю за честь очолити, без перебільшень, одне із найпотужніших військових з’єднань Збройних сил України”.

Він подякував командуванню за довіру, назвав це “великою честю і привілеєм”.

За словами Шведюка, він прагне до того, щоб командування ОК “Захід” стало зразком військової досконалості та тактичної майстерності. “Разом ми зміцнимо нашу обороноздатність і продемонструємо непохитну відданість захисту нашої країни. Нам немає іншого вибору, як перемогти. І ми це зробимо”, – зазначив він.

 

ОК “Захід” з 2021 року очолював Сергій Літвінов. Повідомлялось, що його призначили заступником начальника Національного університету оборони України.

Володимир Шведюк – бригадний генерал з червня 2022 року. У квітні 2015 року був призначений на посаду начальника штабу — першого заступника командира 59 окремої мотопіхотної бригади. Призначений наказом міністра оборони від 21 травня 2016 року на посаду військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату оперативного командування “Захід” ЗСУ. У 2018—2019 роках — командир 59 окремої мотопіхотної бригади. Заступник командувача сил ТРО ЗСУ (до березня 2022). З березня 2022 начальники штабу угруповання Об’єднаних сил.