Неділя, 23 Червня

Командувач Сухопутних військ відвідав на фронті 24-у бригаду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Головнокомандувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав позиції 24-ї окремої механізованої бригади з Львівщини на фронті. Про це повідомили на сторінці королівської бригади у соцмережі Facebook.

“Генерал-полковник Олександр Сирський привітав мужніх воїнів, які хоробро боронять суверенітет та територіальну цілісність України від російських загарбників, та відзначив їх стійкість і героїзм”,- пишуть в 24-й бригаді.

Довідка: Сирський Олександр Станіславович – український військовик, генерал-полковник, командувач Сухопутних військ Збройних сил України з 2019-го року. У 2014-у році очолював штаб АТО, а зголом на посаді очільника Об’єднаного оперативного штабу командував всіма українськими силами на Донбасі, до переходу на посаду командувача Сухопутних військ.

Під час першого етапу повномасштабного російського вторгнення у 2022-у році командував обороною Києва, яка завершилась перемогою Сил Оборони України.

Нагадаємо, 24-а окрема механізована бригада короля Данила Галицького з першого дня повномасштабного вторгнення перебувала в епіцентрі важких боїв на Луганщині, проти переважаючих сил ворога.

У боях за Попасну 24-а бригада знищила значну частину військ регулярної 150-ї мотострілецької дивізії російської армії, яка разом з так званим 6-м козацьким полком та найманцями так званих “приватних військових компаній” наступала на місто. Під час боїв бригада успішно відбила штурм російських десантників.

Зараз королівська бригада продовжує виконувати завдання в зоні бойових дій. Зокрема, нещодавно в одному з боїв бійці бригади захопили ворожу БМД (бойова машина десанту) та знищили її екіпаж. Крім того, для ураження ворога 24-а бригада застосовує безпілотники.

Також, за допомогою протитанкового ракетного комплексу українського виробництва “Стугна” воїни 24-ї бригади знищили склад ворожих боєприпасів. Під час візиту на фронт на початку червня президент Володимир Зеленський нагородив 7 воїнів 24-ї окремої механізованої бригади.