Понеділок, 4 Березня

Колишній військком Хмельниччини загинув у бою проти окупантів на Запорізькому напрямку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У бою проти російських загарбників загинув колишній очільник Хмельницького ТЦК та СП, полковник Володимир Возний. Про це повідомив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

“Сьогодні, близько 10.00 у бойовому зіткненні на Запорізькому напрямку в результаті бомбового удару загинув полковник ВОЗНИЙ Володимир Миколайович, колишній керівник Хмельницького обласного ТЦК та СП. Ще пару тижнів тому бачилися, спілкувалися, чаювали. Веселий хлопець, добряк, надійний друг, вправний та сміливий воїн.

Це великий шмат болю в моє серце. Мені тебе бракуватиме, друже! Володимиру назавжди 45”, – йдеться в повідомленні.

Колишній воєнком Хмельниччини Володимир Возний загинув у бою проти рашистів на Запорізькому напрямку 01

Читайте також: Воїн Олександр Фатєєв, який боронив Україну на Куп’янському напрямку, загинув у бою проти російських окупантів. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

За даними ЗМІ, Володимир Возний народився 22 грудня 1978 року на Дунаєвеччині. Вищу освіту здобував у Кам’янці-Подільському та у Києві.

З 2000 року військовий проходив службу на Закарпатті у складі 128 окремої механізованої дивізії. З 2003 року служив в 50 окремому інженерно-саперному батальйоні на Кам’янеччині. У 2014 році він брав участь в АТО у Луганській та Донецькій областях З липня 2015 року Володимир обіймав посаду військового комісара у Кам’янці-Подільському.

У березні 2022 року Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України полковника Володимира Возного було призначено начальником Хмельницького обласного територіального центру