Вівторок, 28 Травня

Колишній гуртожиток біля львівського цирку переобладнають у готель мережі Marriott

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У будинку 1950-х років неподалік львівського цирку на вул. Городоцькій, 85 відкриють готель міжнародної мережі Marriott. Відповідне рішення під час засідання 26 липня погодив виконавчий комітет Львівської міської ради, інформує Zaxid.net.

Зокрема, мерія погодила містобудівні умови і обмеження на будівництво готелю дочірньому підприємству «Інститут суспільних технологій «Електрон».

Згідно з рішенням виконкому, готель розмістять в існуючому будинку на вул. Городоцькій, 85. При цьому фасад будинку повністю відреставрують, а також надбудують два поверхи.

Як зазначив керівник управління архітектури та урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський, у цьому будинку розмістять готель міжнародної мережі Marriott.

За даними бізнес-платформи YouControl, засновником підприємства «Інститут суспільних технологій «Електрон» є ТзОВ «Компанія з управління активами «Актив». Власниками цієї компанії є львів’яни Іван Коцьо, Богдан Куспісь, Ігор Таранський та Анатолій Гурський, які також володіють львівським хлібзаводом та кількома будівельними і девелоперськими компаніями.

П’ятиповерховий наріжний будинок на вул. Городоцькій, 85 збудували у стилі сталінського класицизму на початку 1950-х років за проектом Павла Конта і Людмили Нівіної. З часів СРСР тут розташовувася гуртожиток Львівського технікуму радіоелектроніки, за часів СРСР тут була також їдальня технікуму. Тепер більшість приміщень будівлі пустує.

Marriott International – міжнародна мережа готелів, заснована у США. Нині Marriott налічує приблизно 2800 готелів у США та 66 інших країнах.