Неділя, 23 Червня

Коли завершать реконструкцію вулиці до вокзалу – вул. Чернівецької

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Капітальний ремонт і реконструкція великих магістральних доріг Львова триває. Зокрема, продовжується ремонт лівої частини вул. Чернівецької. Вся територія біля Головного вокзалу — площа Двірцева, вул. Чернівецька, сквер, будуть взірцем для всіх міст України.

Вже з понеділка тут будуть класти перший шар асфальту з лівої частини, що зараз в роботі, адже з протилежної сторони перший шар нанесено, залишається ще верхній шар.

Фото: Роман Балук / ЛМР

Тривають ремонтні роботи й у сквері біля вокзалу. За словами мера, місць для паркування у цьому районі буде достатньо, тому важливо щоб водії дотримувалися правил дорожнього руху. Повністю завершити ремонт вулиці планують до кінця року.

Ремонт вул. Чернівецької, згідно з проектом, мав тривати 12 місяців, але підрядник оптимізувати процес робіт, і вже в липні були замінені всі комунікації і завершено усі основні роботи. Зараз ще доробляють бокові хідники. Центральний променад виконаний на 80%. Його облаштування завершать після асфальтування обох частин вул. Чернівецької.

Фото: Роман Балук / ЛМР

Замовник робіт — ЛКП «Львівавтодор», виконавець — підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал». Вартість робіт — 89,9 млн грн. Нагадаємо, проектом реконструкції вул. Чернівецької передбачено:

  • влаштування по центру вулиці пішохідної алеї шириною 8 м
  • облаштування двох смуг громадського транспорту (по одній в кожному напрямку) загальною шириною 6,6 м;
  • облаштування трьох смуг руху загально-автомобільного призначення (1 в напрямку до пл. Двірцевої і 2 від вокзалу до вул. Городоцької);
  • влаштування транспортної розв’язки в одному рівні на підході до перехрестя вул. Городоцька-Коротка-Залізнична;
  • влаштування двох зупинкових платформ громадського транспорту міських автобусів в районі приміського вокзалу;
  • влаштування пішохідного тротуару вздовж МАФів, розташованих вздовж вул. Чернівецької.
  • велосмуги в кожному напрямку.

Також проектом передбачається реконструкція мереж водопроводу та каналізації, влаштування пожежних гідрантів, реконструкція мереж зовнішнього освітлення, винесення кабельної каналізації за межі проїзної частини, захист існуючих електричних мереж. Також проектом передбачено комплекс заходів щодо забезпечення комфортних умов для руху пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями.