Неділя, 23 Червня

Коли у Львові та в області увімкнуть опалення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів готовий до опалювального сезону. Так, як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий у ефірі радіо «Люкс».

«Місто вже на 99% готове до опалювального сезону, тому що 1% ми завжди залишаємо на непередбачувані обставини. Ми плануємо в кінці цього тижня вже включати опалення, тому що температура буде опускатись до +3С вночі, ну, і денна температура буде в кінці тижня орієнтовно 7−8С.

Залишилось тільки визначити відколи вмикати опалення, зважаючи на температуру, адже кожного дня платити за опалення люди не хочуть, та і це не потрібно. Але наголошую, що система готова», — зазначив мер Львова.

Також, за інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, опалювальний сезон у Львівській області планують розпочати приблизно 19 жовтня, якщо середньодобова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме +8 °C упродовж трьох діб.

Сказано, що Львівщина на 100 % готова до опалювального сезону. До опалювального сезону 2020/21 років підготували до експлуатації в зимовий період 18813 багатоквартирних житлових будинків, 1277 котелень, 1173 км теплових мереж. Провели ремонт і заміну 28,7 км водопровідних мереж та 10,2 км каналізаційних мереж. Підписано 100 % паспортів готовності житлового фонду та актів готовності.