Коли у львівських школах буде останній дзвоник і розпочнуться літні канікули

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У мережі шириться інформація, що навчальний рік у львівських школах цьогоріч завершується 31 травня, проте керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк у коментарі Tvoemisto.tv сказав, що кожна школа у Львові самостійно вирішує, коли закінчити навчальний рік та чи святкувати останній дзвоник.

«Немає дати закінчення навчального року. Хтось закінчує навчання 4 червня, хтось 7, а хтось – 9», – пояснив Андрій Закалюк.

Водночас протягом навчального року необхідно відпрацювати 175 робочих днів. Відповідно до цього, кожна школа визначає тривалість власного навчального року та канікул.

Наприклад, у ліцеї міжнародних відносин ім. Василя Стуса літні канікули розпочнуться 3 червня, а у ліцеї №75 імені Лесі Українки та ліцеї «Просвіта» – 6 червня.

Щодо святкування останнього дзвоника, то немає жодних рекомендацій від управління освіти ЛМР. Кожен навчальний заклад самостійно вирішує, чи святкувати останній дзвоник і як це робити.

«Кожен розуміє реалії часу і персональну відповідальність. Кожна школа сама визначає, як краще буде учням», – додав керівник управління освіти.

Нагадаємо, що з 23 січня 2023 року у львівських школах розпочався другий навчальний семестр. Кожна школа тоді самостійно визначила форму навчання, як і в першому семестрі.