Середа, 28 Лютого

Книги на будь-який смак: у Львові стартував благодійний книжковий ярмарок на підтримку ЗСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розпочався благодійний книжковий ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Кожен охочий може зробити грошову пожертву на українське військо та отримати в подарунок будь-яку із книг, представлених на ярмарку.

З самого ранку поблизу Львівського оперного театру зібрались справжні поціновувачі літератури. Завітали на ярмарок перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик та заступник голови Львівської облради Юрій Холод.

Серед різноманіття книжок кожен може знайти собі до смаку – чи то в прозі, чи поезії. На ярмарку представлена наукова фантастика, художня та прикладна література, як українських так і зарубіжних авторів. А ще тут можна знайти книги з філософії, психології та історії.

Для найменших книголюбів є також широкий вибір книг з яскравими ілюстраціями чи пригодницькими сюжетами.

Ярмарок триває з ініціативи департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної військової адміністрації та за підтримки львівських книговидавців, зокрема видавництв «Апріорі», «Астролябія», «Літопис», «Terra Incognita», «Видавництво Старого Лева», «Свічадо», літературної агенції «Піраміда», та інших. Долучилась до організації муніципальна мережа бібліотек міста Львова.

Триватиме ярмарок до 17:00 год. Усі зібрані кошти передадуть на потреби Збройних Сил України.