Кількість загиблих внаслідок ракетних обстрілів Львова зросла до 7

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Що відомо про ситуацію на Львівщині станом на 12:30 від Максима Козицького.

Сьогодні близько 8:30 по Львову вдарили чотири ракети. Це були крилаті ракети повітряного базування. За попередньою інформацією, їх випустили з Каспійського регіону.

Три ракети вдарили по об‘єкті військової інфраструктури. Одна – по шиномонтажу. Перший об‘єкт – це склади, які не використовували.

Внаслідок влучань сталися пожежі. На обидвох об‘єктах їх уже повністю загасили. Підрозділи ДСНС розбирають завали. Обидва об‘єкти зруйновані повністю.

“На жаль, є загиблі. Станом на цю годину відомо про 7 загиблих. Це перші загиблі внаслідок влучання по Львову. Із семи загиблих внаслідок ракетного удару — четверо осіб загинули на станції техобслуговування (ред. шиномонтаж)”, — повідомив Максим Козицький на брифінгу.

Також наразі відомо про 11 постраждалих. Серед них – одна дитина. Троє постраждалих у важкому стані. У дитини незначні ушкодження. Дані щодо загиблих та постраждалих ще можуть змінюватися.

Навколо місць влучання пошкоджені вікна у будинках та транспортні засоби.

“Дякую нашим силам ППО! Вони роблять надзвичайний вклад у те, щоб над нашими головами небо було спокійним”.

Садовий на брифінгу: “поза тими об’єктами, куди влучили ракети, є пошкодження серед інших об’єктів цивільної інфраструктури — у 8-ми будинках повилітали вікна на сходовій клітці. Також повилітали вікна в одній зі шкіл міста Львова”.