Субота, 25 Вересня

Кільцеву дорогу Львова почали розширювати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На автодорозі М-06 Київ – Чоп, на частині від села Зубра до дворівневої розв’язки на вулиці Стрийській у Львові, розпочалися ремонтно-будівельні роботи, пише 032.ua.

Як повідомили у прес-службі Автодору Львівщини, підрядники облаштовують додаткову смугу на вказаній трасі.

Ідеї щодо розишення Кільцевої дороги міста Львова виникали давно, адже по ній щодня курсує більше 20 тисяч транспортних засобів, і однієї смуги в кожному напрямку уже недостатньо для такої кількості автівок.

У Службі автомобільних доріг Львівської області зазначили, що вузькість траси з таким потоком машин впливає на швидкість та комфортність руху, час перебування в дорозі, і, звичайно, безпеку.

Додаткова смуга руху суттєво розвантажить існуючу смугу на зазначеній ділянці, а також підвищить рівень безпеки для учасників дорожнього руху.

Станом на нині, на вказаній ділянці траси М-06 Київ – Чоп проводяться підготовчі роботи.

Зазначимо, що у травні 2019 року відбулися відкриті торги на влаштування додаткових смуг на автодорозі загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп у межах Львівської області, на км 546+400 – км 553+017. До кінця поточного року, переможець торгів – ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” має облаштувати ці смуги на трасі, вартість робіт – 27,2 млн грн. У межах проекту, підрядники повинні: провести підготовчі роботи, розробити та ущільнити дорожнє полотно, влаштувати гідроізоляцію, дорожній одяг та узбіччя, встановити дорожню розмітку тощо.

Share.