П’ятниця, 30 Вересня

Кількість заражень коронавірусом в Україні перевищила 300

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

В Україні вже зафіксовано 310 випадків зараження коронавірусом. Про це ідеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я в Телеграмі.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 23:00 27 березня в Україні 310 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За добу виявлено 92 нові випадки.

МОЗ закликає:

Допоможіть сусідам, які повернулися з-за кордону, залишатись удома. Відвідайте замість них магазин чи аптеку та залиште пакунок під дверима, дотримуючись рекомендацій МОЗ. Будьте доброзичливими та уважними до них!

Самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, котрі повернулися з-за кордону. Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції.

Якщо ви бачите, що людина під час самоізоляції системно порушує санітарно-гігієнічні норми та наражає тим самим на небезпеку оточуючих, повідомте про це правоохоронні органи.

Нагадуємо, штраф за порушення режиму самоізоляції складає від 17000 гривень до 34000 гривень.
Це турбота про ваше здоров`я і здоров’я ваших дітей, батьків та оточуючих.

Тим часом Сполучені Штати Америки вийшли на перше місце у світі за кількістю інфікованих коронавірусом, ставши епіцентром пандемії. Сьогодні позначка інфікованих перевалила за 100 000 і складає станом на 23:00 за київським часом виявлено 100,390 випадків.

У США від коронавірусу за останню добу померли щонайменше 450 осіб, загальна кількість жертв пандемії COVID-19 перевищила 1500.

В Італії протягом минулої доби від коронавірусу померла рекордна кількість людей – майже тисяча. Станом на вечір 27 березня в Італії від коронавірусу померли 9134 людини, що на 969 більше, ніж вчора. Це найвище зростання від початку надзвичайної ситуації. У четвер приріст склав 662 людини. 50 померлих – це жертви, яких не включили під час оприлюднення даних попередньої доби.

Share.