Середа, 22 Травня

Кількість померлих від грипу в Україні зросла до 64 – МОЗ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За останній тиждень від грипу померли дев’ять людей, повідомило Міністерство охорони здоров’я України. Із початку епідемічного кількість летальних випадків зросла до 64. Жоден померлий не був щеплений.

За 2-8 березня на ГРВІ захворіла 213 531 людина, із них 64,4% – діти.

За даними МОЗ, в епідемічному сезоні 2018-2019 років від грипу та ГРВІ померли 64 людини. Жоден з них не був вакцинований.

Інтенсивний показник захворюваності в Україні на 21,2% перевищує епідеміологічний поріг.

Нагадаємо, за період із 2 по 8 березня у Львові та області на грип на ГРВІ захворіли 14 974 осіб, що на 1236 випадків більше, ніж попереднього тижня. Інтенсивний показник захворюваності становить 596,3, при епідемічному порозі 439,6.

За даними Центру минулого епідсезону на грип та ГРВІ перехворіли 5,4 млн українців, 64 пацієнти померли від ускладнень грипу, серед яких 12 дітей віком до 17 років.

Грип – це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип. Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів.

Найчастішим ускладненням хвороби є пневмонія, обструктивні бронхіти, енцефаліт (запалення мозку). Серцева недостатність також нерідко розвивається внаслідок ускладнень грипу. Тому при нездужанні лікарі радять не лікуватися самотужки, не чекати, що організм сам поборе вірус, а звертатися до сімейного лікаря.

Нагадаємо, в Україні зафіксували два нових випадки захворювання на корона вірусну інфекцію. Таким чином в Україні вже 3 підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Вказується, що пацієнтів ізолювали, їм надається симптоматичне лікування, відбувається робота з контактами.