Субота, 25 Березня

«Кіборги» зібрали вже майже 20 млн грн у кінотеатрах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Це ще один рекорд, який побив цей фільм

«За результатами третього вікенду загальні касові збори «Кіборгів» склали 19 348 846 грн. Всього фільм подивилося 263 707 глядачів. Знову рекордний результат!», – повідомив у себе на Facebook директор Державної агенції з питань кіно Пилип Іллєнко, передає Львівська газета.

Як писала раніше «Львівська газета», упродовж першого вікенду воєнна драма «Кіборги» зібрала 8 186 701 грн.

«Кіборги» — повнометражний художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. Сценарій написала Наталія Ворожбит.

Кінострічка є одним з переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно та отримала державну фінансову підтримку на 50 % собівартості фільму в розмірі майже 24 мільйонів гривень. Загальна вартість кінофільму – майже 48 мільйонів гривень.

Прем’єра кінокартини в Україні відбулась 6 грудня — в День Збройних сил України. У широкий прокат стрічка вийшла 7 грудня.

«Це історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у статусі, походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця!» – зазначають творці фільму.

«Я щиро вдячний глядачам за повні зали, оплески і листи подяки, які ми отримуємо від вас. Для мене, як режисера, це найвища оцінка моєї роботи. І ми щасливі, що нам вдалося зняти чесне кіно, яке торкає усіх», – зазначив Ахтем Сеїтаблаєв, режисер фільму.