Понеділок, 4 Грудня

Хворих і поранених з «гарячих» точок доправлятимуть на Львівщину новим потягом-госпіталем

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Україні запрацював новий евакуаційний медичний потяг. Він складається з кількох вагонів, зокрема й вагона інтенсивної терапії. Такий міні-госпіталь вже відправився у свій перший рейс. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України, передає Твоє місто.

Завдяки спеціальному медичному транспорту спеціалісти можуть евакуювати на Львівщину з «гарячих» областей України хворих, поранених і травмованих громадян для наступного спеціалізованого лікування.

Так, щоб перевезення тривали, організація «Лікарі без кордонів» шукають українських спеціалістів, які мають змогу долучитися до роботи команди евакуаційного поїзда під час транспортування пацієнтів. Зараз є потреби у медсестрах/медбратах інтенсивної терапії, які легко пристосовуються до роботи у нових умовах та готові працювати у різних регіонах.

Усі кандидати, що зацікавлені пропозицією та мають дипломи за спеціальністю «Медсестринство», досвід роботи у відділеннях інтенсивної терапії, можуть надіслати своє резюме та мотиваційні листи на електронну пошту [email protected].

Довідка: «Лікарі без кордонів» Medecins Sans Frontieres (MSF) – це незалежна міжнародна гуманітарна організація, що об’єднує людей, які прагнуть підтримувати інших у кризових ситуаціях, та надає допомогу в більш ніж 60 країнах світу. На цей час команда «Лікарів без кордонів» в Україні нараховує близько 120 міжнародних, а також понад 200 українських співробітників. Зараз вони продовжують надавати медичну допомогу всім постраждалим від війни росії проти України.