Хотіли побачити сина: на Хмельниччині загинуло подружжя прикордонників, які повертались із фронту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пара несла службу на південному напрямку.

У Хмельницькій області трагічно загинуло подружжя прикордонників Бердянського загону. Чоловік та жінка їхали з фронту, щоб побачити свого 13-річного сина, який з Бердянська евакуювався на Хмельниччину.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба, пише ТСН.

Полковник Доценко Олександр та підполковниця Доценко Неля служили на півдні у складі Сил оборони. Вони трагічного загинули на Хмельниччині.

“Олександр організовував та здійснював оперативно-розшукову діяльність, а Неля тривалий час була речницею Луганського прикордонного загону й інформувала щодо обстановки на лінії розмежування й кордоні з країною-агресором. Після повномасштабного вторгнення пара несла службу на південному напрямку у складі Сил оборони”, – йдеться у повідомленні.

У Бердянському прикордонному загоні уточнили, що пара взяла короткотермінову відпустку, щоб зустрітись із 13-річним сином.

“Олександр та Неля взяли короткотермінову відпустку, щоб зустрітися з 13-річним сином, який через війну евакуювався з Бердянська до бабусі – матері Нелі. Ця зустріч виявилася останньою”, – йдеться у повідомленні.