Понеділок, 4 Березня

«Хочу стати його другом»: як хлопець з Пустомит допоміг безхатьку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Хлопець побачив, як чоловік лежить на тротуарі і забрав його додому.

Про це Юрій Шумик розповів на своїй сторінці у Facebook:

“Слава Ісусу Христу! Всі ви прекрасно знаєте даного чоловіка , так це Роман Боренько , всі його знають як пияка , знущаються з нього , і не вважають його за людину . Але насправді він є людина як і ми всі , тільки життя дало багато йому випробувань з якими він сам не зміг вправитись .

Можливо за його життя мало хто йому говорив добрі слова , не притуляли його до серця і не казали “як я сильно тебе люблю” , не казали який ти мені важливий, або інших слів без яких людина не є людиною , можлива не мав гарних друзів які б навчали як правильно житти.

Цього разу я не зміг пройти осторонь , я подивився на нього і задав собі питання : “а що Бог зробив в даній ситуації?”

В першу чергу вирішив зателефонувати в поліцію , простояв 30 хв чекаючи їх , і я все ж таки вирішив зателефонувати Батькові ( приставте собі реакцію батьків коли ви хочете привести додому п’яну людину і кажете їм що хочете йому допогти )

Батько приїхав і спитався що сталося? , я показав йому на Романа , він сказав і що ти хочеш щоб я зробив? Я йому задав питання , а що б зробив Господь в даній ситуації?

Продовжувалась дискусія з Батьком але мені вдалося його переконати і ми привезли його додому , помили , одягнули і положили спати … Не знаю що буде завтра …, хочу завести його підстригтись , поголити його , і просто стати його найкращим другом.

Просто хочу змінити його життя з Божою допомогою . Дуже дякую своїм Батькам які мене в цьому підтримали і допомогли .”

Джерело: ПроЛьвів