Субота, 25 Березня

Хочу, щоб мене евакуювали, – маленька дочка захисниці Маріуполя просить про допомогу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Маленька донечка жінки-медика, яка вже понад 50 днів перебуває в одному з бункерів “Азовсталі” в Маріуполі, закликає допомогти їй. Дівчинка Аліса просить евакуювати її з міста.

У Маріуполі, який блокують російські загарбники, все ще залишаються дуже багато мирних українців, повідомляє 24 канал. Вони опинилися у пастці та просять врятувати їх.

Захисники Маріуполя передали редакції фото та відео маленької донечки жінки-медика, яка захищає місто. Вона, так само як і сім’ї військових та сотні цивільних, вже понад 50 днів перебуває в одному з бункерів “Азовсталі” в повністю блокованому Маріуполі. У полоні росіян перебувають і діти, і люди похилого віку.

На ролику дівчинка розповідає, що її звати Аліса і вона перебуває у бункері.

Хочу, що мене евакуювали, – каже вона.

Дівчинка понад усе прагне повернутися додому.

“Подивіться в її очі. Очі, сповнені надії. Уявіть, як її світле ніжне волосся розвіюється від морського вітру. Уявіть, як під весняними теплими променями сонця вона зараз мала б бігати та сміятися”, – кажуть захисники.

Військові, які боронять від ворога Маріуполь, закликають відповісти на запитання: хіба українські діти заслуговують на те, що зараз з ними відбувається.

Після того, як загарбники спеціально вгатили по Драмтеатру, де ховалися понад 1 000 мирних жителів, та їхніх атак по пологовому будинку люди бояться евакуйовуватися, бо не вірять окупантам.

Без гарантій світової спільноти, без підтримки міжнародних дипломатів – цивільне населення, наші діти будуть гинути й далі. У блокованому Маріуполі, у підвалах “Азовсталі”, – наголошують захисники.

Вони закликають світ прокинутися заради майбутнього дітей.