П’ятниця, 21 Червня

Хлопець, який заспівав Цоя у Львові, записав вибачення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Обурливий інцидент трапився у Львові. Там хлопець серед вулиці взявся співати пісні Віктора Цоя.

Нардепка Наталія Піпа зробила горе-музикантові зауваження. У відповідь він почав лаятися російською та заявив, що “Цой – легенда року, розумієш, б*ять”. Не пройшло й декількох днів, як під’їхали вибачення. Відео поширюють у мережі, інформує 24 Канал.

“Цой – легенда року, розумієш, б*ять. Цой – легенда року, а ти зараз береш і до*обуєшся. Ти могла б йти по якихось своїх справах. У тебе, с*ка, є робота, діти, сім’я, чоловік. А ти береш і до*йобуєшся до того, що я співаю пісні Цоя. У тебе, с*ка, своїх справ немає чи що?”, – заявив хлопець.

Він також намагався переконати Наталію Піпу, що у спілкуванні російською немає нічого поганого. Мовляв, вся Одеса говорить російською.

«Одесу х*ярять більше, ніж Львів. В Одесі всі говорять російською. – Не всі говорять російською. – Я взагаліто тільки з Одеси приїхав. Там всі російською говорять. – Ну й що. – Може, я, б*ять, краще знаю, хто і як там говорить. – Я маю купу друзів, які в Одесі розмовляють українською. До*балася до мене за мову. Пішла н*хуй», – сказав молодик.

Піпа розповіла про ганебний інцидент у мережі. Окрім того, вона розповіла, що вже написала заяву у поліцію.

Вибачення від горе-музиканта не забарилися. Ба більше, воно записано українською.