П’ятниця, 22 Вересня

Хлопчик з упаковки відомої згущенки тепер волонтер: як він допомагає Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Хлопчик з етикетки відомої згущенки Первомайського заводу, яку всі знають, став волонтером. Його звати Олександр Бабіч. Він живе в Одесі та допомагає захисникам з обладнанням. Крім цього, чоловік також є відомим істориком та краєзнавцем, власником туристичної агенції.

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook, передає Lviv.Media.

Тепер чоловік з цього зображення на банці згущенки допомагає ЗСУ / фото twitter.com/denys_sokolov

Дідусь Олександра був заступником директора одеського Первомайського молочноконсервного заводу. Коли затверджували дизайн етикетки згущеного молока, він запропонував фото свого онука. Хлопчику тоді було всього 5.

Зараз чоловіку вже 49 років. Він організував на базі своєї турагенції волонтерську групу, яка тісно співпрацює з польськими організаціями, створеними для підтримки України.

«Загалом до повномасштабки Саша був визнаним вченим й бізнесменом (засновником туристичного агенства у Одесі). Та зараз Бабіч — дуже потужний волонтер. Ганяє тачки, знаходить рації, збирає аптечки», — написав про нього у Twitter Денис Соколов.

Олександр Бабич зараз

 

Також Бабіч долучився до проєкту Генштабу ЗСУ «На щиті». Він увійшов до групи з пошуку, ексгумації загиблих воїнів, встановлення імен і повернення їх до родин.

Олександр Бабич у дитинстві

Він у дитинстві