Понеділок, 4 Грудня

Хірурги з допомогою робота видалили 46-річній львів’янці пухлину 7х8 см

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Хірурги львівської лікарні св. Пантелеймона видалили 46-річній львів’янці пухлину яйника, розміром 7х8 см усього через кілька проколів. Команда хірургів оперувала жінку з допомогою робота Da Vinci.

Жінка, повідомили в лікарні, звернулася до лікарів зі скаргами на біль внизу живота та спини. На МРТ медики побачили велику пухлину – фібротекома яйника. Це доброякісна пухлина, яка найчастіше зустрічається у жінок в предклімактичному періоді. Якщо вчасно її не видалити, може перерости у злоякісну.

У жінки виявили фібротекома яйника, розміром 7х8 см.

Після консультацій, хірурги вирішили виконати оперативне втручання з мінімальним травматизмом для пацієнтки і задіяти робот Da Vinci.

До складу оперцаійної бригади увійшли акушер-гінеколог Оксана Стасишин, а також хірурги Артур та Андрій Гураєвські, Андрій Дворакевич, Андрій Стасишин, Дмитро Шевчук та Олександр Калінчук. До слова, ця команда зробила вже 45-е роботичне втручання.

Операція тривала 1,5 години. Лише три проколи замість великого розрізу, надточні рухи мікроінструментами і жіну звільнили від фібротекоми.

Після втручання пацієнтка почується добре. Вже на другу добу її з лікарні виписали додому.