Середа, 21 Лютого

Хірурги Львівської лікарні швидкої допомоги видалили в жінки 10-кілограмову пухлину, яка вросла в нирку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівські хірурги клінічної лікарні швидкої медичної допомоги видалили з живота 51-річної Тернополянки гігантську 10-кілограмову пухлину. Операція тривала майже п’ять годин.

Пухлину у пацієнтки виявили ще у грудні, розповіли у прес-службі лікарні, передає ZAXID.NET.

У грудні 2019 року 51-річній мешканці Тернополя видалили пухлину молочної залози. Під час проходження хіміотерапії у жінки знайшли ще одну пухлину у заочеревинному просторі. Знайдена ліпосаркома вже була досить велика, однак через карантин та епідемію, видалення пухлини постійно переносилося. За 8 місяців пухлина виросла і стала важити 10 кілограмів.

Вкінці липня жінка випадково натрапила на допис у Фейсбуці Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги, у якому йшлося про успішне видалення 8-кілограмової пухлини у 56-річної львів’янки.

Тернополянка одразу зателефонувала до львівської лікарні та записалася на обстеження.

У Львові медики виявили, що пухлина вже змістила органи черевної порожнини вліво, здавила дванадцятипалу кишку і навіть почала вростати в нирку. Лікарі вирішили якнайшидше прооперувати пацієнтку. 6 серпня майже 5 годин хірурги видаляли з живота жінки пухлину. Крім неї довелося вирізати ще праву нирку та частину печінки, у якій почали рости кісти.

Оперували жінку хірурги Юрій Шаваров та Марія Кавка. Зараз пацієнтка почуває себе добре, невдовзі їй доведеться почати тривалу реабілітацію.