Херсон уже близько: в ЗСУ кавуном тонко натякнули на хороші новини з півдня (відео)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За даними західних аналітиків, українська армія здатна відвоювати Херсон і повернути контроль над правим берегом Дніпра вже наступного тижня.

Начальник пресслужби 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Олег Зелінський кавуном тонко натякнув, що скоро українцям варто чекати на хороші новини з фронту щодо деокупації Херсона.

Він в ефірі телемарафону надкусив кавун, відповідаючи на запитання про звільнення Херсона, пише ТСН.

Так, ведучий “Суспільного” Євгеній Агарков сказав, що за даними західних аналітиків, українська армія здатна відвоювати Херсон і повернути контроль над правим берегом Дніпра вже наступного тижня. Після цього він попросив військового прокоментувати цю інформацію і відповісти, коли ж почнеться контрнаступ ЗСУ на Херсон. Зелінський відповів, що він чекав на це запитання і підготувався. Він дістав скибку кавуна, надкусив у прямому ефірі і сказав, що варто на цю інформацію почекати від Генштабу ЗСУ.

“Ми коментувати не можемо, тому що це зараз заборонено. Дочекайтеся від Генерального штабу інформації. Вам усе повідомлять, усе розкажуть. І все буде Україна”, – сказав Зелінський, тримаючи в руках надкушений кавун.