Понеділок, 4 Березня

Керівника львівської онколікарні внесли в реєстр корупціонерів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Національне агенство з питань запобігання корупції внесло в Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення генерального директора КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» та депутата Львівської облради Ігора Ковальчука. Про це стало відомо з сайту НАЗК.

Як зазначено у реєстрі, Ковальчука внесли у список у зв’язку з порушенням ч.2 ст. 172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), а саме за неповідомлення ним у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

До слова, раніше Сихівський районний суд Львова оштрафував Ігоря Ковальчука, який виписав собі та своїй доньці, яка також працює в онкоцентрі, премії на суму понад 180 тис. грн. Суд визнав його винним у порушенні законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів та покарав штрафом у розмірі 3400 грн.

Додамо, що 70-річний Ігор Ковальчук є уродженцем Бродівського району Львівської області та директором Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Львівської обласної ради. На цю посаду його призначили у квітні 2018 року, а до того він був головним лікарем центру. Також Ігор Ковальчук є депутатом Львівської обласної ради від партії «Народний Рух України».