Вівторок, 24 Травня

КДК ФФУ зняв з Карпат 6 очок у справі Гудими

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

КДК ФФУ позбавив Карпат шести очок в УПЛ у справі екс-хавбека Львів Володимира Гудими, повідомляє Sport Arena.

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ на сьогоднішньому засіданні розглядав справу «Карпати проти Володимира Гудими» і прийняв рішення зняти з львівської команди 6 очок в нинішньому розіграші чемпіонату України.

За інформацією Sport Arena, на цей раз причиною санкцій стало повторне звернення львівського клубу до Франківського райсуду міста Львова з вимогою до ФФУ скасувати рішення Палати суперечок від 2014 роки (саме воно передбачає виплату Гудими боргу із зарплати).

Крім цього, КДК знову зажадав у клубу забрати судовий позов з Франківського райсуду.

Раніше за борг Гудими КДК вже знімав з Карпат 3 турнірних очки, але це рішення поки так і не вступило в силу. Таким чином, з огляду на сьогоднішнє рішення КДК, з львів’ян найближчим часом знімуть відразу 9 очок (на що клуб, очевидно, подасть апеляцію).

Сьогоднішнє засідання КДК ФФУ відбулося після двох переносів, і в федерації хотіли підсумувати всю ситуацію в справі Гудими, викликавши на засідання керівництво Карпат і самого футболіста. Крім того, ФФУ повинна була відреагувати на прохання ФІФА пояснити ситуацію в справі.

Нагадаємо, Володимир Гудима грав за Карпати в 2007-14 роках. За словами його представника Андрія Руденка, клуб залишився винен гравцеві майже 74 тисяч доларів США.

У грудні 2017 року КДК ФФУ заборонив Карпатам реєструвати новачків, але ця заборона Леви обійшли завдяки позову в цивільний суд.

Share.