Середа, 29 Листопада

Катування і незаконне позбавлення волі: працівникам ТЦК у Самборі повідомили про підозру

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ДБР повідомило про підозру у катуванні та незаконному позбавленні волі двом працівникам Самбірського військкомату. Мовиться про заступника начальника, а також військовослужбовця-водія.

Слідство встановило, що вони незаконно утримували та катували в приміщенні військкомату двох чоловіків. Мовиться про мешканців Харкова та Кривого Рогу.

Двох чоловіків намагалися примусити пройти ВЛК

“Працівники ДБР повідомили про підозру заступнику начальника одного з відділів Самбірського районного ТЦК та СП, а також військовослужбовцю-водію цього відділу”, – повідомили в ДБР.

У ДБР розповіли, що мешканці Харкова та Кривого Рогу намагалися незаконно перетнути кордон і потрапити до Польщі. Їх затримали прикордонники.

Після того, як прикордонники склали протокол про порушення правил перетину держкордону, чоловіків доправили до військкомату для постановки на військовий облік.

“У військкоматі обох чоловіків намагались примусити “добровільно” пройти військово-лікарську комісію для подальшої мобілізації, на що вони не погоджувались. Одного з потерпілих утримували в приміщенні військкомату 10 днів, іншого – 7″, – розповіли правоохоронці.

За незаконний перетин кордону на чоловіка склали протокол, який передбачає адмінвідповідальність.

Після викриття йому «запропонували піти в ТЦК» і стати на облік, оскільки він є військовозобов’язаним. А вже у самому ТЦК йому «радили пройти ВЛК та йти служити».

«Слідством встановлено, що він відмовився. А те, що ми побачили на відео, стало продовженням розвитку цих подій. Це жодним чином не виправдовує працівників ТЦК, які чинили наругу, погрожували зброєю», — сказала речниця ДБР.

19 вересня, як зазначає ДБР, під “наглядом” керівника військовий-водій побив обох громадян. Одного з потерпілих бив руками та ногами по тілу й обличчю, погрожуючи зброєю. Інший чоловік отримав удар у голову.

20 вересня працівники ДБР повідомили про підозру обом військовослужбовцям.