Катерина Осадча відвідала свято Сиру та Вина у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові відбулось традиційне щорічне Свято Сиру і Вина. Його провели 11 рік поспіль. На гостей Палацу Потоцьких, де й проходило святкування, чекав грандіозний ярмарок найвишуканішого вина та сирів, різноманітні кулінарні майстер-класи, а також розваги для всієї родини.

На десерт гостей частували славнозвісним львівським сирником, а ближче до вечора свої найвідоміші хіти виконав гурт «ВВ». Свято відвідало багато зіркових гостей. Зокрема, і телеведуча Катерина Осадча.

Світлину біля львівського Палацу Потоцьких Катерина Осадча опублікувала на своїй instagram-сторінці. Вона зазначила, що Львів прекрасний та поки люди обмежені у відвідуванні Європи, Європу можна знайти і у нашій країні.

«Дуже сподіваюсь, що всі замки і палаци України будуть відреставровані і отримають не менший поток туристів, ніж Версаль, Фонтенбло, або замки Луари», – додала Осадча.

Серед відомих гостей також були Ірина Федишин, Володимир Жогло, Людмила Березницька, Іван Плачков, Олена Ткаченко, Олена Субач та інші.

Ведучим свята був львів’янин Олег Пригода – актор, телеведучий, котрий раніше увійшов у топ-100 успішних чоловіків Львівщини.