Неділя, 14 Квітня

Карпо зі “Спіймати Кайдаша” розповів про продовження серіалу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український актор Тарас Цимбалюк, який зіграв роль Карпа в серіалі “Спіймати Кайдаша”, розповів про продовження стрічки.

Він повідомив, що не вважає серіальну історію Кайдашів закінченою, пише OBOZREVATEL.

“Історія “Спіймати Кайдаша”, звичайно, не закінчена. Взагалі. Там показана сцена звичайної української сім’ї, це гостросоціальна історія. Сім’я, в якій все добре, всі живі-здорові, але вони один одного не чують. Тому, з боку це саме так і виглядає, як в серіалі, на жаль. Звичайно, я б хотів, щоб “Спіймати Кайдаша” продовжили і дуже хотів би знятися у другому сезоні”, – сказав він.

За словами актора, “Спіймати Кайдаша” – це одна з небагатьох робіт, яку можна із задоволенням дивитися, яка сприймається як справжнє кіно.

Водночас попри значний успіх серіалу, в інтерв’ю українським ЗМІ Наталка Ворожбит неодноразово стверджувала, що не планує створювати другий сезон, оскільки, за її словами, для неї «це завершена історія».

Проте й не виключає повністю такої можливості, якщо їй забезпечать «комфортні умови» для написання сценарію другого сезону, дозволивши писати 1,5 року.

Ворожбит також зазначала, що було відзнято багато сцен, які так і не увійшли до кінцевої версії телесеріалу, й існує ймовірність, що телеканал СТБ випустить «розширену режисерську» версію першого сезону з вирізаними раніше епізодами.