Вівторок, 28 Травня

Карпати рясно засипало снігом (Фото, відео)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Засніжило у Буковелі та на Драгобраті, пише Tvoemisto.tv.

У Карпатах випав сніг. Зокрема, сніжить 24 жовтня у Буковелі та на Драгобраті, що видно із камер спостереження на гірськолижних курортах.

Як повідомляє «Укрінформ» з посиланням на прес-службу ДСНС Закарпаття, Драгобрат замело снігом у ніч із 23 на 24 жовтня. Станом на ранок висота снігового покриву становить 10 см, сніг і далі йде. Переглянути відео з камер спостереження на Драгобраті онлайн можна за посиланням.

«Сьогодні вночі на Рахівщині, де розташований гірськолижний курорт Драгобрат, випав перший сніг. Підрозділи Рахівської пошуково-рятувальної групи перебувають у бойовій готовності, напередодні ми попереджали про погіршення погодних умов. Сподіваємося, що туристи, які на цей час запланували походи в гори, будуть уважні та обережні», – говорять рятувальники.

Скріншоти з відео камер спостереження на Драгобраті

Скріншоти з відео камер спостереження на Драгобраті

Скріншоти з відео камер спостереження на Драгобраті

У Буковелі, судячи з відео, сніг йде на верхній станції витягу №12, сніговий покрив поки що незначний. Переглянути відео в режимі онлайн можна за посиланням.

Скріншоти з відео камер спостереження в Буковелі

Скріншоти з відео камер спостереження в Буковелі

Крім того, сніжить і на горі Піп Іван Чорногірський. Як повідомляє Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост на Facebook, станом на ранок 24 жовнтя температура повітря на горі становить 3 градуси морозу, вітер північно-західний, поривчастий, 10м/с, хмарно, обмежена видимість та дрібний сніг.

Фото: Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост