Четвер, 13 Червня

Kaрaнтин вихiднoгo дня нe дaв oчiкyвaнoгo eфeктy, – MOЗ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що карантин вихідного дня не досяг очікуваного ефекту, тому МОЗ не рекомендуватиме продовжувати його.

Про це Степанов сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає LB.ua.

“Остаточні результати ми побачимо наступного тижня, як спрацювали всі без винятку карантини вихідного дня впродовж трьох пар вихідних, які були. Але хочу однозначно сказати, що ми пам’ятаємо, як пройшли перші вихідні, коли, м’яко кажучи, не дотримувалися карантину вихідного дня. Але все-таки бачимо тенденцію до зменшення динаміки зростання… Ми не досягли того ефекту, на який розраховували спочатку, українці не дотримувалися карантину в повному обсязі, як ми прописували”, – сказав він.

На запитання про можливість продовження карантину вихідного дня, міністр відповів: “Не думаю, що ми будемо робити таку пропозицію”.

Нагадаємо, в Україні триває карантин вихідного дня. Влада Львова відмовилась виконувати рішення Уряду. 30 листопада Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що відомство не має наміру продовжувати карантин вихідного дня.

Окрім цього в Kaбiнeтi мiнiстрiв України пoгoдили дaтy ввeдeння лoкдayнy. Жoрсткi oбмeжeння пoчнyть дiяти вiд 24 грудня i тривaтимyть дo 15 сiчня. Міський голова Львова повідомив, що на Різдво місто житиме нормальним життям.