Вівторок, 21 Вересня

Карантин в Україні продовжать на місяць, але змінять умови

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Карантин в Україні планують продовжити ще на місяць, оскільки епідеміологічна ситуація в країні не дозволяє відмовитися від обмежувальних заходів.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив очільник МОЗ Максим Степанов, відповідаючи на питання про те, чи планує уряд на наступному тижні розглядати продовження карантину.

Міністерство охорони здоров’я готує проект постанови, яким карантин продовжать ще мінімум на місяць. Крім того, у відомстві пропонують внести корективи в правила адаптивного карантину.

“У нас 31 липня закінчується карантин. Через ту епідемічну ситуацію, яка зараз є, ми не можемо відмовитися від обмежувальних заходів. Тому ми будемо продовжувати”, – пояснив Степанов.

Нагадаємо, за оперативними даними, за вчорашню добу лабораторні центри провели 1187 ПЛР-тестів, з них 171 — позитивний. Серед них львів’ян — 57. Загалом в роботу взяли 124 проби, залишок у холодильнику — 536 проб.

Станом на 15 липня в Україні зареєстрували 55 607 випадків зараження коронавірусом. 836 інфікованих виявили за минулу добу.

Share.