П’ятниця, 19 Квітня

Карантин у Львові та на Львівщині продовжили до 29 травня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові не будуть послаблювати карантинні заходи до 29 травня. Відповідне рішення сьогодні, 22 травня, було прийняте на засіданні міської комісії ТЕБ і НС. Аналогічно продовжено карантин й у Львівській області.

Це означає, що на Львівщині поки що не застосовуватимуть послаблення, дозволені урядом, зокрема, щодо роботи дитсадків, приміських та міжміських маршруток, відвідування релігійних заходів. Дозволено курсувати лише громадському транспорту, що здійснює спецперевезення. Далі комісія прийматиме рішення, зважаючи на ситуацію із захворюваністю.

«Ми отримали сьогодні постанову Кабміну, де написано, що будь-які послаблення карантину можуть робити тільки регіональні комісії. Тобто у нас — це обласна комісії з питань ТЕБ і НС. Ця комісія сьогодні прийняла рішення продовжити карантин — до 29 травня жодних послаблень не буде.

На мою думку, таке рішення уряду не є цілком коректним. Ми мали готовність у Львові з понеділка відкривати садочки. З цим рішенням мусимо чекати до 29 травня. Стосовно транспорту, то зараз ми зможемо тільки збільшити кількість автобусів на наших спецперевезеннях”, — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень на брифінгу за підсумками комісії ТЕБ і НС повідомив, що, зважаючи на зростання кількості захворюваності на Covid-19, карантин в області продовжено «щонайменше до 29 травня» (додамо, що за минулу добу на Львівщині зафіксували найвищу кількість інфікованих — 65 позитивних).

За словами директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ореста Чемериса, на Львівщині фіксується негативна динаміка щодо збільшення кількості підтверджених хворих та госпіталізованих з коронавірусом.

«Кабмін забрав у міст право послаблювати карантинні заходи. Я вважаю це некоректно! Громадський транспорт і садочки зможуть працювати після 29 травня, за умови, що динаміка захворювання не буде збільшуватись. Ми додаємо більше автобусів для спецперевезень по місту. На сьогодні це все що можемо зробити», – повідомив 22 травня Андрій Садовий.

Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня лише у тих регіонах, де це дозволяє ситуація із захворюваністю на коронавірус. Більше інформації про карантинні заборони, які продовжують діяти на Львівщині, тут.