Понеділок, 22 Липня

Капелан ЛМР о. Павло Дроздяк вперше відмовився прочитати молитву з депутатами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк учора, 19 червня, відмовився прочитати традиційну молитву перед початком сесії разом із депутатами.

Капелан наголосив, що йому соромно за поведінку депутатів: «Мені не байдуже, що відбувається у цій сесійній залі. Мені не байдуже як капеланові отримувати після цього дуже багато телефонних дзвінків з докорами про поведінку. Не приємно, бо відчуваю себе відповідальним». Про це повідомило Гал-інфо.

Спершу виступ почався зі слів про те, що Львів – це дуже особливе місто.

«Воно без сумніву мультикультурне місто. Це і місто, яке увібрало у себе християнські традиції як зі сходу, так із заходу. І тому без сумніву нам дуже приємно жити у місті, яке є містом миру, в якому є Господь».

Далі о. Павло Дроздяк пригадав, звідки бере корені традиція промовляння молитви перед початком голосуванням депутатів.

«Саме тому за такою, напевно що, логікою думали депутати минулих скликань, коли одного разу звернулись до Митрополита Львівського для того, щоб кожне пленарне засідання розпочиналось з молитви. Це не була ініціатива когось окремого, але це була ініціатива міста, представників депутатського корпусу, які забажали з Богом починати свій робочий день. І, напевно, у тому була логіка і суть, адже бажали зодягатись у Христу та з Христом робити добрі речі».

Капелан наголосив, що йому соромно за поведінку депутатів і з цього приводу він неодноразово отримував дзвінки.

«Я сьогодні не буду з вами молитися. Я прошу вибачення у тих, для кого це було дійсно важливе, для кого молитва – була дорогою. Але я сьогодні залишу це на ваш розсуд. Якщо вам буде потрібна ця молитва перед початком пленарного засідання, і насправді будем себе поводити гідно і достойно: не штовхаючись, не перебиваючи, не лаючись. Бо мені як капеланові за ці сім років було дуже боляче і за все те, що зараз відбувається. Тому нехай благословення Отця і Сина, І Святого Духа спочине на всіх тих, хто його хоче отримати , а всім решти зичу вам благословенного дня!

Слава Ісусові Христу!”, – підсумував о. Павло Дроздяк.

Замість капелана “Отче наш” прочитав міський голова Львова Андрій Садовий.