Канікули у школах Львова, імовірно, розпочнуться з понеділка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У зв’язку із загальним ростом захворюваності на коронавірус, сьогодні має засідати обласна, а згодом і міська комісії з питань ТЕБ і НС, де будуть приймати відповідні рішення щодо карантину.

Про це в ранковому ефірі на радіо «Люкс FM» розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Є ріст захворюваності по Україні. За вчора по Львову ми маємо 94 підтверджених ПЛР-аналізи, але по області – 331. Також спостерігаємо ріст хворих по лікарнях десь на 10%.

Так, уряд прийняв певні рішення стосовно обмеження роботи закладів громадського харчування після 10 години вечора. Хоча в такій годині мало хто ходить по ресторанах, тому це більше рекомендаційна міра з точки зору здорового глузду. Ми окремих рішень по цьому питанню міською комісією не приймали. Сьогодні буде засідати обласна комісія з питань ТЕБ і НС. Виглядає так, що вони прислухались до моєї пропозиції, щоб в школах канікули починались не від сьогодні, а з понеділка. Коли обласна комісія проведе своє засідання, тоді ми скличемо нашу міську комісію і будемо приймати відповідні рішення.

Ми розуміємо, що з одного боку мова йде про безпеку людей, але з іншого боку, не можна вводити нерозумні рішення для бізнесу, адже податки мають сплачуватись. Ми нарешті у вересні виконали бюджет міста — вперше за останні пів року, раніше спостерігався тільки великий спад”, — наголосив мер Львова.