Канатна дорога на Високий замок у Львові: що відомо про реалізацію проекту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Інвестиційний проект будівництва канатної дороги наразі перебуває на фінішній прямій — завершити планують до кінця зими.

Про це в коментарі 032.ua розповів в.о. начальника управління інвестицій та проектів ЛМР Роман Старецький.

За словами посадовця, місце, де планують облаштовувати канатну дорогу, належить ЮНЕСКО. Тому, згідно законодовства, надіслали інформативного листа до Міністерства культури, а також повідомили ЮНЕСКО.

“Над проектом працюємо за планом, рухаємося по ТЕО. Готували ряд досліджень, в тому числі і геологічних, отримали результати. Тепер це все потрібно гармонійно поєднати і відобразити в інвестиційному проекті,” – пояснив Роман Старецький.

Документально завершити проект планують в кінці зими. Після цього інвестиційний проект мають розглянути у міській раді. Тільки тоді зможуть оголосити інвестиційний конкурс. Хоч ряд інвесторів вже є, проте ще планують промоніторити ринок.

“Проект будівництва канатної дороги на Високий замок пов’язаний із тутешнім Меморіалом Небесної Сотні, має вийти гарний симбіоз,”- зазначив Роман Старецький.

Нагадаємо, про ініціативу облаштування канатної дороги від мешканців Підзамче 19 грудня 2016 року повідомив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський. Вартість будівництва канатної дороги на Високий Замок оцінюють у 10 мільйонів євро.