Понеділок, 24 Червня

Канадське місто Едмонтон проведе український тиждень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Столиця канадської провінції Альберта місто Едмонтон оголосило український тиждень, йдеться в рішенні, яке ухвалив мер Дон Іверсон, повідомляє Укрінформ.

“Оскільки в Альберті проживає багато українських канадців; оскільки альбертійська провінційна рада Конгресу українців Канади служить понад 360 тисячам альбертійців, які ідентифікують себе українцями або людьми українського походження; оскільки 24 серпня Едмонтон приєднається до міст по всьому світу у відзначенні річниці підписання декларації про незалежність України… Я, мер Дон Іверсон, проголошую “український тиждень” в Едмонтоні, столичному місті Альберти”, – зазначається в тексті ухваленого рішення.

За його словами, у такий спосіб столиця канадської провінції Альберта приєднається до відзначення річниці підписання декларації про незалежність України.

Він додав, що альбертійська провінційна рада Конгресу українців Канади служить понад 360 тисячам альбертійців, які ідентифікують себе українцями.

Мер додав, що Едмонтон “пишається різноманітністю свого населення та заохочує мешканців приєднатися до святкування й дізнатися більше про українську спадщину”.

Іверсон також повідомив, що протягом кількох днів, які передуватимуть Дню Незалежності України, українська громада провінції проводитиме багато онлайнових заходів, під час яких розповідатиме про культуру, мистецтво та кухню України.