Понеділок, 15 Квітня

Канадська компанія планує запустити перший в світі продуктовий магазин на колесах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Часто соціальна дистанція в продуктових магазинах в ці дні означає, що ви застрягаєте в очікуванні довше, ніж плануєте. Деякі магазини не пускають всіх одразу як раніше, бо діють обмеження на кількість осіб, які можуть перебувати всередині, тож доводиться чекати на вулиці. Але цьому є рішення, якщо продуктовий магазин припаркується прямо біля ваших дверей.

Стартап в Торонто, штат Онтаріо під назвою Grocery Neighbor, планує стати першим у світі продуктовим магазином на колесах із парком мобільних супермаркетів. Вони можуть запропонувати все, що завгодно, від свіжого м’яса та риби до виробництва та місцевих крафтових виробів.

Система буде досить простою: користуючись програмою, користувачі можуть отримувати сповіщення про те, коли мобільний супермаркет буде на їхній вулиці, або вантажівка може бути відстежена де і як вона рухається, її наступне місце зупинки. 

“У нас буде технологія, яка проінформує вас, коли і де знаходиться продуктова вантажівка”, – пояснив в інтерв’ю CBC підприємець Grocery Nieghbour з Торонто Френк Синополі. “Це буде як вантажівка з морозивом, коли вона прибуває на певне місце: тобто це створить такий самий досвід та принцип роботи”.

Три вантажівки повинні розпочати експлуатацію в місті Торонто вже цього літа, але компанія сподівається розширити свої послуги до 1000 вантажівок, які працюватимуть по всій Канаді.

Ринок, що охоплює продовольчі товари, і спосіб отримання цих товарів, стає у світі все більш конкурентоспроможним. Світові дистриб’ютори продуктів в ресторани, такі як Sysco, переклали частину своїх операцій на домашнє обслуговування, постачаючи товари людям додому. Хоча ця компанія звикла продавати в значно більших кількостях, відгуки клієнтів є позитивними.

В Україні, наприклад, недавно мережа Сільпо запустила власну доставку у 45 містах України. Вже давніше також діє інтернет-доставка продуктів й в гіпермаркетах як Ашан чи Метро.