Камбін дозволив збільшити кількість громадського транспорту з 11 травня

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Із понеділка в Україні збільшать кількість громадського транспорту, щоб забезпечувати можливість добиратися людям на роботу на фоні послаблення карантинних обмежень.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду.

“Запуск громадського транспорту ми плануємо робити у тому числі у рамках нашої концепції “адаптивного карантину”. І тут у нас спільна відповідальність з місцевою владою, коли всі аспекти цього рішення будуть чітко прораховані”, – сказав Шмигаль.

Прем’єр-міністр України наголосив про відповідальність місцевих органів влади в питанні роботи громадського транспорту після пом’якшення карантину з 11 травня.

“Громадський транспорт, особливо у великих містах, – це одразу ризик сотень нових хворих, і тут треба діяти поступально і дивитись у першу чергу на питання безпеки. Кожен міський голова, несе особисту відповідальність за ситуацію у кожному місті”, – додав він.

За його словами, кількість місць у транспорті потрібно збільшувати з 11 травня, щоб забезпечити можливість людям добиратися на роботу, зокрема для бізнесу, який почне працювати.

“Кількість громадського транспорту треба збільшувати з 11 травня, щоб забезпечити людям можливість добиратись до місць роботи для того бізнесу, який вже буде відкритий. І кожне місто, кожен орган місцевого самоврядування має адаптивно і розумно підходити до забезпечення роботи громадського транспорту у містах”, – підкреслив Шмигаль.

Нагадаємо, із 11 травня в Україні буде дозволено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, відновлять роботу заклади роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, окрім зон харчування, або дитячих зон, або зон розваг в ТРЦ, заклади харчування на винос, літні майданчики в кафе та ресторанах, які заходиться під відкритим небом, буде дозволено відновити тренування спортивних команд на спортивних базах, відновлять роботу стоматологічні клініки, нотаріуси, адвокати, аудитори, перукарні, салони краси.

Share.