Середа, 24 Квітня

Kalush Orchestra зі сцени Євробачення-2022 закликав врятувати бійців “Азовсталі”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Гурт Kalush Orchestra, який представляє Україну на «Євробаченні-2022», після виступу звернувся зі сцени із закликом врятувати захисників Маріуполя із «Азовсталі», пише Громадське

«Save Mariupol, save Azovstal now!» — звернувся соліст гурту Олег Псюк зі сцени «Євробачення» в Турині

Раніше у мережі просили гурт Kalush привернути увагу громадськості на «Євробаченні-2022» до ситуації у Маріуполі та на заводі «Азовсталь». Зокрема, з таким проханням звернувся репер зі Львова Otoy, брат якого вважається зниклим безвісти на «Азовсталі», і співачка Alina Pash.

Деякі коментатори, зокрема солістка гурту Go_A Катерина Павленко, висловили побоювання, що такі заклики призведуть до дискваліфікації й штрафу, а також не матимуть належного ефекту, оскільки «це не та аудиторія, у людей свято».

Згодом Kalush Orchestra публікували у своєму профілі пост із закликом до світової спільноти допомогти визволити захисників Маріуполя, які заблоковані на «Азовсталі».

Перемога на Євробаченні дійсно дає артисту великий майданчик для просвітницької діяльності та активізму. Однак конкурс декларує себе як неполітичний, і під час концертів виконавцям дозволено лише співати.