Кадиров знаходиться у дуже тяжкому стані – українська розвідка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що глава підконтрольної Кремлю Чечні Рамзан Кадиров знаходиться у дуже тяжкому стані, повідомляєУкрінформу.

“Ми можемо підтвердити, що у нього (Кадирова – ред.) чергове важке загострення і він перебуває у дуже тяжкому стані останні кілька днів”.

Юсов в коментарі OBOZREVATEL повідомив, що в Кадирова загострилися хвороби, які призвели до важкого стану. “Так, справді, є інформація, що воєнний злочинець Кадиров перебуває у важкому стані – наявні хвороби загострились і спричинили такий важкий стан”, – сказав він.

Юсов додав, що дані про критичний стан глави Чечні підтверджуються з різних джерел, причому причиною недуги не є поранення.

СБУ оголосила Кадирова у розшук у вересні минулого року. Його розшукують в межах статті 110 частина 3 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, яке призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків) і статті 437 частина 2 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Згідно з цими статтями, Кадирову загрожує від десяти років в’язниці до довічного позбавлення волі.