П’ятниця, 19 Квітня

Із Сихова до вулиці Мазепи планують запустити трамвай

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На частині вулиці Замарстинівської прокладуть трамвайну колію, яка вестиме до вулиці Гетьмана Мазепи, де розташований СТРЦ “Спартак”.

Новозбудованою колією планують запустити трамвай на Сихів. Про це 24 січня йшлося під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради.

Своїм рішенням виконком дозволив ЛКП «Львівавтодор» стати замовником проекту реконструкції вулиці Замарстинівської (від будинку №130 до вулиці Гетьмана І. Мазепи) з будівництвом трамвайної колії. Фактично мова йде про ремонт вулиці Замарстинівської на ділянці від вулиці Торф’яної до вулиці Гетьмана Мазепи і будівництва на ній трамвайної колії. За приблизними підрахунками, тут потрібно прокласти 870 м колії.

Як пояснив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Олександр Одинець, що колію з кінцевої зупинки трамвая №9 на вулиці Торф’яній продовжать до вулиці Гетьмана Мазепи. Попередньо заплановано облаштувати розворотне кільце на перехресті Замарстинівська – Мазепи, поруч із ТРЦ «Спартак».

Міський голова Львова Андрій Садовий зауважив, що після завершення всіх робіт на Замарстинівській запустити б трамвай, який сполучатиме Гетьмана Мазепи зі Сиховом.

«Це було би геніально, щоб трамвайчик ми продовжили до Мазепи… Взагалі я би хотів, щоб з Мазепи трамваєм можна було заїхати на Сихів. Це має бути один із пріоритетних проєктів… Якщо ми якісно зробимо цю трамвайну колію по Замарстинівській і пустимо трамвай, то люди будуть нормально їхати з Топольної і на вокзал, і на Сихів. Тим більше, трамваїв у нас скоро буде більше, тож це суттєво покращить якість сервісу для мешканців», – додав Андрій Садовий.