П’ятниця, 3 Лютого

Із Праги до Мостиськ планують запустити прямий поїзд

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Час у дорозі з Праги до Мостиськ становитиме 9 годин 45 хвилин, пише Tvoemisto.tv.

Чеський перевізник Leo Express планує запустити прямий потяг із Мостиськ до Праги через Краків. Про це повідомляє польське видання Rynek Kolejowy.

Запустити поїзд планують із 11 грудня 2019 року. Попередньо він курсуватиме до 10 грудня 2024 року чотири рази на день за маршрутом Прага – Медика (державний кордон) – Прага щодня.

Причиною його запуску називають значний інтерес до транспорту з України на захід та доповнення транспорту на маршруті Прага – Львів.

Інформацію про запуск нового поїзда підтвердили у польському представництві Leo Express, де зазначили, що перевізник має вирішити енергетичні проблеми із українського боку та домовитись із прикордонними службами. Паспортний контроль пропонують проводити за прикладом інтерсіті «Київ – Перемишль», тобто безпосередньо у вагонах.

За попереднім розкладом, поїзди вирушатимуть із Праги о 08:09, 10:09, 12:09 і 16:09 і прибуватимуть до Кракова через 6 годин 40 хвилин, а до Перемишля – ще за 2 години 41 хвилину. До кордону в Мостиськах потяг прибуватиме ще за 34 хвилини. Загалом, час у дорозі з Праги до Мостиськ становитиме 9 годин 45 хвилин. Дорогою поїзд зупинятиметься на станціях Бохня, Тарнув, Дембіца, Жешув, Пшеворськ, Перемишль і Медика. Назад із Мостиськ потяги вирушатимуть о 23:16, 01:38, 6:38 і 09:38. Вартість квитків поки що не називають.