Понеділок, 24 Червня

Із понеділка у львівських школах почнеться другий навчальний семестр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із понеділка, 23 січня, у львівських школах розпочнеться другий семестр. Кожна школа самостійно визначатиме форму навчання, як і в першому семестрі. Про це повідомив начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

«З понеділка, 23 січня, більшість шкіл Львова розпочинають другий навчальний семестр. Є кілька шкіл, які почали навчання вже цього тижня. Форма навчання зберігається такою ж, як і у першому семестрі. Кожна школа самостійно визначає форму з огляду на укриття. Жодних перепон, щоб розпочати навчання у школах Львова, немає», – зазначив він.

Головний освітянин Львова додав, що навчальні заклади повністю забезпечені всіх необхідним та мають опалення, а тому вирішили розпочати другий семестр.

До слова, відтепер учні молодших класів львівських шкіл щодня в межах навчального процесу ходитимуть на прогулянки. Прогулянки будуть проводити за будь-якої погоди.

Нагадаємо, щоб батьки мали можливість зв’язатися із дітьми під час повітряної тривоги, школи Львівської області вирішили забезпечити роутерами. У випадку відсутності електроенергії роутери зможуть забезпечити укриття зв’язком, лише якщо інтернет підключений технологією оптоволокна.