Вівторок, 27 Лютого

Із Парку культури демонтують атракціон, який пропрацював більше 30 років

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Виконавчий комітет Львівської міської ради списав із балансу ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» атракціон «Дзвіночок».

Відповідне рішення прийняли 5 квітня, передає кореспондент Львівського порталу.

«Дитячий атракціон «Дзвіночок» виготовили у 1986 році. Згідно з експертним висновком, він вже не підлягає ні ремонту, ні подальшій експлуатації. Взагалі граничний термін експлуатації атракціону становить 10 років, а зараз цей термін перевищений втричі», – наголосила директорка департаменту розвитку Львівської міськради Наталія Бунда.

Зазначимо, що атракціон «Дзвіночок» був доступний для дітей віком від 1 року. Тепер його демонтують і здадуть на металобрухт. Натомість у Парку культури встановлять новий атракціон «Летюча машина».

Наприкінці 2018 року атракціон «Сюрприз» також визнали непридатним для використання, тож мерія списала його з балансу Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Вже цієї суботи, 6 квітня, у Парку культури стартує сезон атракціонів. Там працюватимуть 12 каруселей.

За словами директора Парку Олександра Молодого, запустять усі 12 каруселей. Вартість квитків цього року: дитячий — 20 грн, дорослий — 30 грн, а вхідний квиток на атракціон «Автодром» — 35 грн.

Графік роботи залишається незмінним — з 11.00 до 20.00 год. Вихідні дні — понеділок та вівторок.