Неділя, 19 Вересня

Із липня у Львові змінять номери тролейбусних маршрутів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зміни впроваджуватимуть у два етапи, пише Tvoemisto.tv.

У Львові змінять нумерацію тролейбусів із 1 липня. Згодом планують замінити нумерацію усього громадського транспорту. Про це 11 червня під час брифінгу повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

«Не може бути трамвай №1, тролейбус №1 і автобус №1. Має бути номер маршруту, а не номер виду транспорту. Це дає можливість комбінувати транспорт і уникнути дублювання маршрутів», – вважає Андрій Білий.

До наявних номерів тролейбусних маршрутів додадуть число 20. Тож із 1 липня номери змінять таким чином:

№2 – №22

№3 – №23

№24 – №24

№5 – №25

№7 – №27

№9 – №29

№10 – №30

№11 – №31

№12 – №32

№13 – №33

Другий етап, під час якого змінюватимуть нумерацію автобусів, за словами Андрія Білого, запроваджуватимуть після впровадження електронного квитка та оптимізації маршрутної мережі. Їхня нумерація має починатися від 40-ка.

На думку керівника відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігоря Могили, оптимізація номерів тролейбусів дозволить швидко замінити транспорт на маршруті, наприклад, під час реконструкції вулиці.

«Ремонтується якась ділянка вулиці, де неможливий проїзд тролейбусів, то на цей же маршрут із таким самим номером може виїхати автобус. І пасажири не відчують різниці», – каже Ігор Могила.

Сповіщати пасажирів планують через ЗМІ та оголошення безпосередньо у тролейбусах.

Вікторія Ейсмунт, Tvoemisto.tv

Share.