Понеділок, 27 Червня

Із 30 липня українців в Болгарію пускатимуть лише з негативним ПЛР-тестом

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Із 30 липня українці можуть в’їжджати до Болгарії лише за умови наявності негативного ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття.

Про це йдеться у заяві на сайті МЗС Болгарії.

“З 28 липня громадяни Північної Македонії, Сербії, Албанії, Косово, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Молдови, Ізраїлю та Кувейту можуть в’їхати в Болгарію з негативним ПЛР-тестом, проведеним за останні 72 години. Для громадян України вимога пред’явити негативний ПЛР-тест діє з 30 липня”, –  пише МЗС Болгарії.

У відомстві також зазначили, що в’їзд з негативним ПЛР-тестом дозволений громадянам інших третіх країн, які їдуть із певних причин: діяльність сезонних сільськогосподарських робітників та робітників у сфері туризму; подорожі з навчальною метою; мандрівники з гуманітарних міркувань та торговельна, економічна та інвестиційна діяльність.

ПЛР-тест не потрібен особам, які прибувають до Болгарії з країн-членів ЄС, Великобританії, країн Шенгену, а також з Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Республіки Корея, Таїланду, Тунісу, Уругваю.

Нагадаємо, згідно з рішенням МОЗ Болгарії від 15 липня 2020 року № РД-01-405 починаючи з 16 липня громадянам України було дозволено в’їжджати на територію Болгарії без проходження 14-денного карантину та без ПЛР-тесту на коронавірус.

Share.