П’ятниця, 17 Вересня

Із 17 липня у Львові дозволили роботу дитячих садочків

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 14 липня, на засіданні міської комісії ТЕБ на НС вирішили відкрити садочки.

Рішенням комісії дозволили роботу закладів розміщення – готелів, хостелів тощо (за протоколом) з 15 липня; дитсадків (за протоколами) із 17 липня; інклюзивно-ресурсних центрів із 15 липня.

Забезпечити старт роботи лабораторії у лікарні швидкої допомоги, на базі лабораторних потужностей Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Досі під забороною залишаються кінотеатри/театри, масові заходи з понад 10 учасниками, дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, а також кафе, ресторани, бари з 23 до 7 год (за рішенням обласної комісії).

«Садочки ми відкриємо, і почнемо це робити з п’ятниці, тому що до п’ятниці ми зв’яжемся з батьками. Ті батьки, які ходять на роботу, вони зможуть дітей віддати в садочки, а хто дітей має вдома, чи просто немає потреби, то краще нехай вони будуть вдома. Тому що ви ж бачите ситуацію в країні, в світі. Але незважаючи ні на що, я вважаю, що сьогодні таку можливість батькам треба дати. Йдеться про відновлення нормальної роботи садочків, як це було раніше, лише, звичайно, буде набагато жорсткіший контроль, моніторинг ситуації, використання масок, температурний скринінг. Звичайно, що групи будуть менші, тому що багато батьків не будуть поки що віддавати дітей у садочки. І я їх прекрасно розумію, бо ви бачили випадок у Тернополі, коли спершу відкрили садочки, а тоді довелось закривати. Але рішення сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій прийме, і будемо з п’ятниці, напевно, запускати садочки, тому що потрібно продукти закупити, треба, щоб люди були готові приступати до роботи. Це складний процес, але я вважаю, що інших варіантів нема», — сказав мер Львова.

Водночас Андрій Садовий зауважив, що подивований, чому регіональна комісія не дозволила роботу кінотеатрів та театрів.

«Ми, чесно кажучи, очікували, що комісія обласна рішення таке прийме, але поки що вони відтермінували його. Те, що ми бачили по кінотеатрах, там робота була проведена велика: вони і кондиціонування покращили, плюс, як ви знаєте, має бути орієнтовно половина місць продана лише, тому що це вимоги з точки зору безпеки. Тому я думаю, що це буде наступне рішення, яке буде приймати комісія», — додав міський голова Львова.

Однак обласна комісія такого дозволу не надала, відповідно місто вплинути на їхнє рішення не може. Скеровуємо листа на ЛОДА щодо відкриття закладів культури.

Нагадаємо, вчора регіональна комісія дозволила розпочати відкриття садочків по області.

Share.