Середа, 19 Червня

Італія офіційно відкрила кордони для мандрівників з ЄС та Шенгенської зони

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Італія з 3 червня дозволила в’їжджати в країну громадянам країн Євросоюзу та Шенгенської зони. Такі послаблення раніше ухвалив уряд. Іноземцям тепер не буде потрібно обов’язково проходити 14-денну обсервацію після прибуття в Італію. Міжнародні рейси спочатку будуть виконувати лише у великих аеропортах Мілана , Рима та Неаполя.

Відповідно, на громадян України, які проживають за межами ЄС, воно не поширюється, для них кордон відкриватимуть пізніше. Повна заборона для в’їзду туристів з-за меж ЄС буде скасована вже 15 червня. Її замінять “покраїновими” обмеженнями.

Магазини, ресторани, культові заклади та заклади культури відкрилися в Італії з 18 травня. Також в країні дозволили пересуватися між регіонами. Протягом майже трьох останніх місяців робити це можна було лише в екстрених випадках.

Водночас залишається в силі заборона на пересування і вимога про карантин для людей із підтвердженим діагнозом COVID-19, або тих, хто контактував з інфікованими.

В уряді Італії наголошували, що у разі нового спалаху коронавірусної інфекції влада на регіональному чи національному рівні може знову обмежити пересування в конкретних районах.

До слова, ірландський лоукостер Ryanair з 6 липня відкриває рейси з аеропорту Львова до італійських Мілану, Рима та Болоньї.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Італійська Сицилія оплатить туристам половину вартості авіаквитків та третину за проживання. Влада італійського острова заявила, що покриє половину витрат на авіарейс і третину витрат на проживання у готелі для мандрівників, які відвідають їхній регіон після карантину, а також запропонують безкоштовні квитки у багато музеїв та археологічних пам’яток.

Зазначимо, Італія наразі на 6 місці у світі за кількістю зафіксованих випадків коронавірусу. Загалом їх понад 233 тисячі, досі лікуються менше як 40 тисяч пацієнтів.