Субота, 15 Червня

Ірину Діденко звільнили з посади головної прокурорки Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

10 вересня головна прокурорка Львівщини Ірина Діденко, яка очолювала прокуратуру з жовтня 2019 року, повідомила, що складає свої повноваження.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

«Мої повноваження прокурорки Львівщини сьогодні закінчено. Дякую Львівщино! Неймовірний край з неповторним містом Лева з власною, незламною позицією, яка захоплює. Дякую всім за відкрите серце, з яким прийняли. У свою чергу зробила за цей час все, що було в моїх силах та повноваженнях, щоб ми хоч трохи наблизились до західних стандартів роботи», – написала Ірина Діденко.

Додамо, що у рамках реформування прокуратури працівники мали пройти атестацію. Згідно з наказом генеральної прокурорки Ірини Венедиктової, з 11 вересня в Україні розпочнуть роботу нові обласні прокуратури.

Нагадаємо, що на посаді головної прокурорки Львівщини Ірина Діденко порушила низку резонансних справ. Зокрема вона оголосила підозру колишньому голові ЛОДА Маркіянові Мальському, звинувативши його у незаконному продажі озера на курорті «Едем Резорт», який належить Ігореві Кривецькому.

Діденко також оголосила підозру у службовій недбалості начальниці управління комунального майна ЛМР Інні Свистун. За версією прокуратури, Свистун укладала деякі договори про оренду за заниженою ставкою, внаслідок чого міський бюджет нібито втратив майже 1,2 млн грн. Сама ж Інна Свистун усі звинувачення відкидає та вважає підозру замовною.

Правоохоронці також викрили та завершили розслідування масштабної схеми із розповсюдження важких синтетичних наркoтиків по всій Україні та за кордон, яку організував депутат Лопатинської ОТГ Сергій Феденишин.