П’ятниця, 1 Грудня

Ірина Гримак заговорила про можливий розпуск Львівської обласної ради

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У середу, 8 березня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак заявила про можливий розпуск Львівської обласної ради. Про це Гримак заявила на брифінгу після проведення президії, повідомляє Четверта студія.

За її словами, члени президії після двогодинного засідання не змогли прийняти порядок денний, хоча проголосували за дату проведення сесії. Водночас Гримак заявила, що поважає центральну владу за те, що на початку війни вони озвучили тезу про те, що потрібно забути про політику і працювати на перемогу у війні.

«На жаль, ми не бачимо сьогодні, що ні на рівні центральної влади, ні на рівні місцевої влади політика закінчилась. Вона, на жаль, продовжується», – сказала Гримак.

Голова облради додала, що засідання президії, які «неефективно проявляють виконання своїх завдань» компрометують імідж та лице Львівської обласної ради.

«Переконана, що ми знайдемо можливості і зусилля для того, щоб провести сесію обласної ради та прийняти важливі рішення. Якщо ж Львівщина сьогодні не знайде консолідоване рішення, то я вважаю, що таку Львівську обласну раду потрібно розпустити», – наголосила Гримак.