Вівторок, 21 Травня

Ірина Федишин показала, як під час війни ліпить вареники біженцям у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ірина Федишин разом зі своїми синами переїхала з Києва до рідного Львова. Співачка активно допомагає біженцям, які з’їхалися з усієї України, доки її чоловік Віталій Човник виконує свої обов’язки у теробороні.

“Хоч трохи стати корисною“: Ірина Федишин показала, як під час війни ліпить вареники біженцям у Львові.

На своїй сторінці в Instagram Ірина Федишин показала своїм підписникам, як разом із мамою, бабусею та синами вона наліпила цілу гору вареників з картоплею та повезла годувати біженців на вокзалі.

“Господи, скільки лиха завдала Росія нашій Україні! Ми ніколи цього не забудемо і не пробачимо! Росія – ви нелюди, терористи, вбивці! Вам ОБОВ’ЯЗКО все повернеться! ps: я, як і вся країна, намагаюся «зібратися» і зрозуміти, як я можу хоч трохи стати корисною і вирішила не сидіти цілодобово в новинах, а наліпити вареників та роздати тим, хто сьогодні змушений залишити свої будинки”, – написала Федишин.

Співачка розповіла, що цілий ранок її сім’я ліпила вареники – сама Ірина Федишин, її мама Леся, сини Юрчик та Олежик, а бабуся чистила картоплю. Зіркова родина зварила їх вдома та у великих казанках повезла їх на львівський вокзал, куди прибувають потяги з евакуйованими.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)